Професійні машинки для стрижки

Інструмент для стрижки – це необхіднепристосування для використання як в домашніх умовах, так і в професійному салоні. Класифікація машинок для стрижки: професійні та побутові. Гарна зачіска є запорукою вашого іміджу. Професійні машинки для стрижки допоможуть вам не тільки зробити акуратну зачіску, але і знайти свій унікальний стиль та образ. За допомогою машинок для стрижки можна обробляти не тольки волосся на голові, але й бороду. Побутові машинки для стрижки використовуються  в домашніх умовах для регулярного користування. Також машинки для стрижки, відрізняються за типом двигуна та за типом живлення.


Досвідчені професійні перукарі вважають кращими  машинки для стрижки, які мають роторний двигун. Професійні прилади можуть працювати досить довго без перегріву, і не вимагають частих зупинок для перерви. Інструменти для перукарів з роторним двигуном мають практично нульовий рівень шуму і вібрацій. Такі професійні машинки для стрижки, легко справляються зі стрижкою густих і жорсткого волосся. Єдиний мінус даного професійного інструменту для стрижки - це ціна, яка обумовлена ​​високою якістю, продуктивністю і ефективністю машинки.


Особливості вибору професійних машинок для стрижки

При виборі професійної бритви для стрижки, важливим аспектом є якість і матеріал, з якого виготовлені ножі. Найчастіше використовується високоміцна нержавіюча сталь. Маємо приклади застосування різні напилення, наприклад WAHL Finale має золоте покриття, яке має гіпоалергенні властивості.


На сегодняшній день важко уявити життя без професійних машинок для стрижки волосся. Машинка для стрижки перестала бути тільки лише салонним інструментом, теперь професійне парукарське обладнання може придбати кожен. На сьогодні за відгуками клієнтів  найбільшою популярністю користуються професійні машинки для стрижки Wahl.


У нашому інтернет-магазині представлені оригінальні професійні машинки для стрижки за найкращими цінами. Серед широкого асортименту товарів можна знайти модель для будь-яких цілей, і в будь-якій ціновій категорії. Тут і новачок, і досвідчений перукар зможе купити собі відповідну модель. Для вашої зручності, швидка доставка може бути здійснена в Київ і будь-який інше місто України.

Порівняння товарів (0)


5 Star

6700.00грн.

Набір безпровідних машинок Wahl Professional Cordless Combo Limited Edition 08592-017H рек..

6700.00грн.

Cordless

4800.00грн.

ЕФЕКТИВНІСТЬ: довговічний та високопродуктивний Li-Ion аккумулятор без еффекту пам’яті90 хвилин робо..

4800.00грн.

Cord

2900.00грн.

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ:найпотужніша провідна машинка для стрижки від компанії WAHL®ідеальна для трив..

2900.00грн.

5 Star

5700.00грн.

ЕФЕКТИВНІСТЬ:довговічний і високопродуктивний Li-Ion акумулятор без ефекту пам'яті100 хвилин роботи ..

5700.00грн.

5 Star

5500.00грн.

ЕФЕКТИВНІСТЬ:довговічний і високопродуктивний Li-Ion акумулятор без ефекту пам'яті100 хвилин роботи ..

5500.00грн.

5 Star

5900.00грн.

Wahl Senior Cordless оснащений найпотужнішим двигуном серед акумуляторних бездротових машинок Wah..
5 Star

3500.00грн.

LEGENDПрофесійна провідна машинка5-Star Legend - унікальна машинка для професійних барберів. Вона сп..

3500.00грн.

Cord

2800.00грн.

ПОТУЖНІСТЬ: для тривалого використання «на потоці» ЕФЕКТИВНІСТЬ: потужний і довговічний запатентован..

2800.00грн.

Cordless

4800.00грн.

ЕФЕКТИВНІСТЬ:довговічний і високопродуктивний Li-Ion акумулятор без ефекту пам'яті90 хвилин роботи п..

4800.00грн.

Показано 1 - 9 з 14 (всього 2 сторінок)