Оплата і доставка

 

Способи замовлення товару:

 

Замовлення може бути оформлене Покупцем такими способами: по телефону,  самостійно на сайті або написавши листа на  електронну пошту.

 

Ø   Телефоном

На нашому інтернет-сайті wahlpro.com.ua вказані номери контактних телефонів, зателефонувавши за якими, Ви зможете отримати всю необхідну  інформацію щодо продукції Wahl, дізнатись її характеристики, особливості, наявність та отримати кваліфіковану консультацію щодо товарів.

Ø   Купівля на сайті

Вибравши необхідні позиції, натиснути кнопку «Купити».

Після здійснення вибору Ваше замовлення автоматично потрапляє в «Корзину» (кнопка в правому верхньому кутку головної сторінки), відкриваючи яку Ви вказуєте свої контактні дані, способи оплати та дані для доставки товару.

Через деякий час Вам зателефонують менеджери  для підтвердження замовлення.

Звертаємо Вашу увагу, що замовлення, отримані та оплачені в будні дні з 10.00 до 15.00 відправляються компаніями-перевізниками «Нова пошта», «Делівері», «Інтайм» (далі Перевізник) в день замовлення, якщо після 15.00 – відправка здійснюється наступного робочого дня.  Відправка товару не здійснюється в суботу, неділю, святкові та неробочі дні.

Ø   Електронною поштою

Ви можете зробити замовлення товарів, написавши листа на електронну адресу інтернет-магазину, вказану в контактах сайту.

 

Способи доставки:

Самовивіз

Попередньо узгодгодивши  з менеджерами інтернет-магазину wahlpro.com.ua, можливий самовивіз товару, з адреси, вказаної в контактах сайту.

Кур'єрська доставка в межах м. Львів

Після оформлення замовлення і вказавши в примітках «Курєрська доставка» та її адреси,  доставки здійснюється 1-2 дні  після  підтвердження замовлення менеджером по телефону.

Отримавши замовлений товар, рекомендуємо одразу перевірити його на  відповідність (зовнішній вигляд, комплектація) та працездатність.

Вартість курєрської доставки по м. Львів  - 50 гривень. Якщо вартість замовлення перевищує 500 грн., доставка курєром по м. Львів здійснюється безкоштовно.

Доставка по території України (крім АР Крим та тимчасово окупованих територій)

Відправка замовлених товарів на сайті wahlpro.com.ua здійснюється Перевізниками за рахунок одержувача.

Безкоштовна доставка. Доставка замовлення на суму понад 1500 гривень здійснюється безкоштовно  Перевізниками   за умови повної передоплати за товар.

 

Способи оплати вартості замовлення:

·           Готівковий розрахунок можливий у разі самовивозу або кур'єрської доставки в межах м. Львів. Оплата здійснюється в національній валюті.

·           Безготівковий розрахунок.

При замовленні товару, можливий вибір способу оплатиБанківський переказ. При цьому менеджер інтернет-магазину wahlpro.com.ua  відправляє банківські реквізити для оплати вартості товару.  Після отримання оплати, товар відправляється згідно вищевказаних умов доставки .

Післяплата (зворотня плата). Оплата здійснюється при отриманні товару на складі «Нової пошти», яку вказана при замовленні товару.  Дана послуга неможлива для замовлень, вартість яких не перевищує 500 грн.